Fotografia produktowa Jastrzębie-Zdrój

Wysokiej klasy filmy reklamowe w połączeniu z fotografią produktową pozwolą skutecznie wypromować firmy działające w Jastrzębiu-Zdroju

Firmom prowadzącym działalność sprzedażową w Jastrzębiu-Zdroju, czy też sprzedającym online, polecamy skorzystać z oferty naszych usług, zwłaszcza jeśli chodzi o fotografię produktową. Wykonujemy zdjęcia packshot, prezentujące produkty w całej okazałości na białym tle, dzięki czemu każdy detal jest bardzo dobrze widoczny. Takie sesje wykonujemy niezależnie od branży – doskonale radzimy sobie z niewielkimi produktami, takimi jak biżuteria, a także większymi obiektami. 

Chociaż nasze studio jest zlokalizowane w konkretnej miejscowości, współpracujemy z Klientami z Jastrzębia-Zdroju na zasadzie zdalnej współpracy. 

Jak to działa? Klienci dostarczają swoje produkty za pośrednictwem firmy kurierskiej, a my dbamy o resztę – od profesjonalnej sesji zdjęciowej, po obróbkę i dostarczenie gotowych materiałów. Odległość nie ma dla nas znaczenia. 

ujęcie detal monitora przenośnego z kolorową pomarańczową tapetą
fotografia produktowa packshot butelka wina
fotografia produktowa na białym tle maszynka do golenia detal
fotografia produktowa packshot prawidła

Zdjęcia produktowe 360° i flatlay - to skuteczna promocja oferty

Firmom z Jastrzębia-Zdroju polecamy także zdjęcia produktowe 360°. W takim przypadku obiekty umieszczane są na obrotowych stolikach, które obracają się ze stałą prędkością, co pozwala równomiernie fotografować produkty i finalnie można dzięki temu stworzyć gify ukazujące je z każdej strony. Wykonujemy także zdjęcia z góry, czyli flatlay, między innymi w aranżowanych ujęciach, które z pewnością zwiększą zainteresowanie produktami wśród odbiorców.

Fotografia Produktowa Jastrzębie-Zdrój - nasze realizacje

fotografia-reklamowa-aranzacja-swieca-figa-w-studio
fotografia-reklamowa-aranzacja-MPM-kostkarka-do-lodu-MKD-04M-8-w-studio
fotografia-produktowa-packshot-bransoletka-srebrna-sztywna-detal-w-studiobransoleta-srebrna-sztywna-detal
fotografia-produktowa-packshot-wkładk-kominka-ukos-prawo-w-studio
fotografia-reklamowa-aranzacja-pin-aperol-w-studio
fotografia-produktowa-packshot-gerlach-flow-zestaw-4-w-studio
fotografia-reklamowa-aranzacja-bizuteria-bransoletki-w-studio
fotografia-reklamowa-aranzacja-pion-flatlay-ukos-w-studio
załaduj więcej

End of Content.

Profesjonalna fotografia odzieży dla butików z Jastrzębia-Zdroju

Ważną częścią naszej działalności jest także fotografia odzieży, która polecana jest butikom działającym na terenie Jastrzębia-Zdroju. W ramach takich sesji wykonujemy zdjęcia typu duch na specjalnych łączonych manekinach, dzięki czemu konsumenci otrzymują informację na temat tego, jak ubranie może prezentować się na ciele. 

Dobrym rozwiązaniem jest także zastosowanie wykonywanych przez nas zdjęć odzieży flatshot, prezentujących, jak poszczególne elementy garderoby prezentują się pod względem kroju, co z pewnością pozwoli przyciągnąć wielu konsumentów z Jastrzębia-Zdroju, ale także wielu innych miast województwa śląskiego. 

Zdjęcia lookbook i wideo produktowe pozwolą zwiększyć sprzedaż

Całości dopełniają zdjęcia lookbook wykonywane dla sklepów odzieżowych z Jastrzębia-Zdroju. Doskonale sprawdzają się one w kampaniach reklamowych, zachęcając odbiorców do skorzystania z oferty. Tutaj istotnym elementem jest przedstawianie klientom inspiracji modowych, całych zestawów. Dzięki temu klient może się zainspirować i dokupić kolejne produkty, by stworzyć całość kreacji. 

Ponadto oferujemy wykonanie wideo produktowych, które świetnie wpisują się w promocję towarów np. w mediach społecznościowych, dopełniając tym samym zdjęcia produktów, co ma ogromny wpływ na wysoką konwersję. 

fotografia odzieży model na białym tle męski sweter polo

Profesjonalna fotografia z drona dla firm z Jastrzębia-Zdroju z pewnością przyciągnie uwagę wielu odbiorców

W ramach usług zajmujemy się również fotografią z drona. Rewelacyjnie dopełnia to wspomniane powyżej zdjęcia, ponieważ oferują ujęcia z lotu ptaka, prezentując budynek w całej okazałości, jak również przynależne do nich: parking, place zabaw, czy obiekty usługowe. Fotografia z drona prowadzona przez nas także w Jastrzębiu-Zdroju odpowiada na najnowsze trendy w zakresie nowoczesnej fotografii, która pozwala przedstawić produkt z oryginalnej perspektywy. 

Fotografia nieruchomości pozwoli dobrze wypromować ofertę lokali na sprzedaż i wynajem w Jastrzębiu-Zdroju

W Jastrzębiu-Zdroju nie brakuje agencji nieruchomości, które oferują lokale mieszkalne oraz usługowe na sprzedaż lub wynajem. Aby mogły one przyciągnąć dużą liczbę potencjalnych klientów konieczne jest wykorzystanie dobrych fotografii nieruchomości, których realizację oferuje w studio na obszarze całego Jastrzębia-Zdroju, jak i całego województwa śląskiego. Dzięki temu wnętrza będą doskonale wyeksponowane, co z pewnością zwróci uwagę odbiorców.

fotografia nieruchomości kuchnia w nowoczesnym domu

Sesje wizerunkowe dla firm z Jastrzębia-Zdroju pozwolą zwiększyć ich prestiż wśród odbiorców

W ramach naszych usług zajmujemy się także fotografią wizerunkową, którą oferujemy na terenie Jastrzębia-Zdroju oraz wielu sołectw – Boryni, Moszczenicy, a także osiedli, w tym Zofiówki, Staszica, czy Arki Bożka. Takie zdjęcia są doskonałą propozycją nie tylko do zaprezentowania oferty usług, ale także zespołu firmy, prezentując go, jako wysoce wykwalifikowanych ekspertów, którzy są godni zaufania. Jednocześnie w ten sposób można stworzyć pozytywny wizerunek wśród odbiorców, dzięki czemu firma będzie lepiej rozpoznawalna i będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio, gdzie prezentujemy przykładowe realizacje naszych sesji wizerunkowych dla wielu różnych branż.

Sprawdź, jak dojechać z Jastrzębia-Zdroju do w studio: