Kontakt

Wyceń sesję w studio

Jaka jest cena zdjęć produktowych?

To jedno z najczęstszych pytań, z jakim się spotykamy i doskonale to rozumiemy – zdjęcia produktów to inwestycja w Twój biznes. Inwestycja, która musi się zwrócić i przede wszystkim nie nadwyrężyć budżetu firmy. Doskonale to rozumiemy, stąd proponujemy wykonanie ekspresowej wyceny dla naszych klientów. Produkt produktowi nierówny i do każdej sesji podchodzimy indywidualnie, stąd podanie bazowej ceny byłoby niesprawiedliwe w stosunku do naszych klientów. 

Wypełnij krótki formularz, a my wrócimy do Ciebie z wyceną najszybciej jak to możliwe! 

fotografia produktowa zdjęcie na czarnym tle mikser ręczny

Pozostańmy w kontakcie

Wiemy, że dla wielu naszych klientów swobodna możliwość kontaktu to ważny aspekt współpracy, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji ponad 8 godzin dziennie, a jeśli zadzwonisz do nas 5 minut po zamknięciu to nie odbijesz się od skrzynki pocztowej. Gwarantujemy ekspresową wycenę każdej sesji zdjęciowej i doradzimy Ci najlepsze rozwiazanie dla Twojej firmy.

Kontakt

+48 734 487 558

[email protected]

Godziny pracy 

poniedziałek – sobota 

08:00 -18:00 

Dane firmy 

MW Magdalena Woźniak 

NIP 6423244066

FAQ

Możesz skontaktować się z nami pod adresem [email protected], telefonicznie pod numerem +48 734 498 558 lub +48 795 133 024. Możesz również wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie – sami odezwiemy się ekspresowo!

Od poniedziałku do soboty jesteśmy dla Ciebie dostępni od godziny 8:00 do 18:00, co nie znaczy, że po tych godzinach nie odbierzemy telefonu lub nie odpiszemy na maila. Staramy się być jak najbardziej dostępni dla naszych klientów jak to możliwe.

Jasne! Taka forma dostawy produktów to nasza docelowa forma działania. Każda ze stron oszczędza czas i wszystko przebiega znacznie sprawniej. Po adres do wysyłki skontaktuj się z nami.

Co prawda preferujemy formę wysyłkową, natomiast jeśli jesteś z okolic Rybnika, dajemy taką możliwość. Po adres dostawy skontaktuj się z nami osobiście.

Oczywiście, z naszymi klientami działamy głównie zdalnie, dlatego możesz wysłać do nas produkty będąc na drugim końcu Polski. Oto niektóre miasta, z których klienci wysyłają do nas produkty: Katowice, Sosnowiec, Bytom, Ruda Śląska, Wrocław, Gdańsk, Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Gliwice, Bielsko Biała, Racibórz i wiele innych.