Fotografia produktowa Żory

Fotografia nieruchomości w Żorach z pewnością pozwoli zwiększyć ich sprzedaż

W Żorach, jak i innych miastach województwa śląskiego nie brakuje firm działających w branży nieruchomości, dlatego tak ważne jest wykorzystanie profesjonalnej fotografii nieruchomości, która pozwoli w dobry sposób wyeksponować walory mieszkań, domów, ich wnętrza. Dzięki temu można zwiększyć atrakcyjność oferty, skuteczniej zainteresować potencjalnych klientów lokalu na wynajem, bądź sprzedaż. W studio oferuje wykonanie zdjęć nieruchomości, do czego wykorzystujemy także fotografię z drona. Dzięki temu zdjęcia charakteryzuje wszechstronność, na co odbiorcy z pewnością zwrócą uwagę. Zachęcamy także do zapoznania się z naszym bogatym portfolio, w którym prezentujemy przykładowe realizacje naszego studio. 

Chociaż nasze studio jest zlokalizowane w konkretnej miejscowości, współpracujemy z Klientami z Żor na zasadzie zdalnej współpracy. 

ujęcie detal monitora przenośnego z kolorową pomarańczową tapetą
fotografia produktowa packshot butelka wina
fotografia produktowa na białym tle maszynka do golenia detal
fotografia produktowa packshot prawidła

Profesjonalna fotografia odzieży pozwoli zwiększyć sprzedaż produktów butikom stacjonarnym oraz internetowym z Żor

Niezwykle istotną częścią działalności w studio zajmuje fotografia produktowa, wśród której wymienia się fotografię odzieży, którą wykonujmy  m.in. w Żorach. Jest ona niezbędnym elementem funkcjonowania wielu butików internetowych, czy stacjonarnych sprzedających także online.

Fotografia Produktowa Żory - nasze realizacje

fotografia-reklamowa-aranzacja-swieca-figa-w-studio
fotografia-reklamowa-aranzacja-MPM-kostkarka-do-lodu-MKD-04M-8-w-studio
fotografia-produktowa-packshot-bransoletka-srebrna-sztywna-detal-w-studiobransoleta-srebrna-sztywna-detal
fotografia-produktowa-packshot-wkładk-kominka-ukos-prawo-w-studio
fotografia-reklamowa-aranzacja-pin-aperol-w-studio
fotografia-produktowa-packshot-gerlach-flow-zestaw-4-w-studio
fotografia-reklamowa-aranzacja-bizuteria-bransoletki-w-studio
fotografia-reklamowa-aranzacja-pion-flatlay-ukos-w-studio
załaduj więcej

End of Content.

Wysokiej jakości zdjęcia produktowe dla każdej firmy działającej na terenie Żor

W studio oferuje sesje produktowe dla firm z Żor niezależnie od branży, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami – przygotujemy szybką wycenę i propozycje wykonania zdjęć, które z pewnością nie umkną niczyjej uwadze. Fotografujemy elektronikę, książki, kosmetyki i wiele innych produktów zarówno w ujęciach packshot, gdzie stosujemy jasne tło, eksponujące wszelkie walory  towarów, ale także w ujęciach 360, dzięki czemu konsument może zobaczyć artykuł z każdej strony. Wykonujemy również aranżowane zdjęcia produktowe, które z pewnością będą przyciągać spojrzenia w kampaniach sprzedażowych.

Zdjęcia typu duch, czy flatshot

Dominują tutaj zwłaszcza zdjęcia typu duch, wykonywane na specjalnym manekinie z odczepianymi elementami, które są łatwe do obrobienia w procesie postprodukcji. Dopełnieniem takich ujęć są zdjęcia typu flatshot na białym tle, które polecamy firmom z Żor. Przedstawiają one ubrania w pozycji rozłożonej, dzięki czemu konsumenci mogą wyraźnie zobaczyć, jak prezentuje się krój danego modelu odzieży. 

Butikom, sklep odzieżowym działającym w Żorach polecamy także zdjęcia lookbook, czyli fotografie ubrań na modelach, które pokazują bezpośrednio, jak dane ubranie leży na ciele. Są one zazwyczaj częścią kampanii promocyjnej, które mają za zadanie przyciągać spojrzenia odbiorców, zachęcając ich tym samym do zapoznania się, skorzystania z oferty i co kluczowe, zwięszenia zawartości koszyka zakupowego.

Zdjęcia elektroniki na białym tle

Polecamy sesje produktowe dla firm sprzedających produkty również na platformach sprzedażowych

Wykonywane przez nas sesje produktowe sprawdzą się w przypadku różnych firmy z Żor, także tych, które specjalizują się w oferowaniu produktów na platformach sprzedażowych, takich jak np.: Allegro, Amazon, czy OLX. Odpowiednio wykonane fotografie produktów mają bezpośrednie przełożenie na wyniki sprzedażowe.

Fotografia wizerunkowa oferowana w Żorach pozwoli wypromować wiele ośrodków kultury, ale także biznesu

Działalność ośrodków kulturalnych z terenu Żor warto promować dzięki sesjom wizerunkowym, które zajmują istotne miejsce działalności w studio. W ten sposób można również wypromować lokalne przedsiębiorstwa, które dzięki temu będą mogły przyciągnąć większą liczbę odbiorców, ale także inwestorów.

Mapa dojazdu z Żor do w studio: