Nasze realizacje

Z dumą prezentujemy nasze dotychczasowe realizacje, które stanowią najlepszy dowód na jakość i profesjonalizm usług oferowanych przez w studio. Każdy projekt to wynik ścisłej współpracy z klientem, dbałości o detale i zaangażowania naszego zespołu. W tej sekcji znajdziesz różnorodne przykłady naszych prac, od fotografii produktowej, przez sesje reklamowe, aż po kreatywne wideo reklamowe. Mamy nadzieję, że nasze portfolio zainspiruje Cię do skorzystania z naszych usług i pozwoli lepiej poznać naszą ofertę. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

MPM agd Spółka Akcyjna to polskie przedsiębiorstwo produkujące urządzenia dużego i małego AGD, z siedzibą w Milanówku. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku.

Nasza współpraca z marką MPM trwa nieprzerwanie od 2023 r. W tym czasie wykonaliśmy kilkanaście sesji zdjęciowych w apartamentach z udziałem modelki obejmujących wykonanie zdjęć lifestyle ukazujących działanie i zalety produktów marki. Do naszych zadań zaliczają się również krótkie wideo produktowe, pokazujące działanie produktów.

Palu jest marką najwyższej jakości, stworzoną z myślą o profesjonalistach z dziedziny manicure i pedicure.

Produkty Palu są inspirowane światowymi stolicami mody i wielkomiejskim stylem życia.

Jest tzw. marką kompletną czyli zawiera wszystkie produkty z których korzystają najlepsze salony manicure na świecie, począwszy od produktów do stylizacji, pielęgnacji dłoni i stóp ale również urządzenia i meble, z których korzystają profesjonalne salony kosmetyczne. Marka posiada niezależny model dystrybucji oparty na własnym zespole handlowym.

BrushUp! by Maxineczka to marka produkująca kosmetyki do makijażu i stylizacji paznokci o wysokim napigmentowaniu i trwałych formułach. Produkty są opracowane i wyprodukowane w Polsce.  Ta świeża na rynku marka szybko zyskuje grono fanek, które chętnie korzystają z tych produktów.

Naszym zadaniem było opracowanie spójnej identyfikacji marki za pomocą Zdjęć aranżowanych oraz wideo produktowego na media społecznościowe.

Paw Generation to to społeczność dla młodych, aktywnych, niezależnych i ambitnych. Marka tworzy modne piny w oparciu o np. Polską kulturę. W ofercie firmy znajdziemy ciekawe, nietypowe i śmieszne piny, które możemy wpiąć do swojej codziennej garderoby. 

Paw Generation to również bardzo nietuzinkowe podejście do tworzenia contentu, Twórcy stawiają na element zaskoczenia, i materiały które mieliśmy za zadanie stworzyć miały bardzo zwracać uwagę i odstawać od rzeczywistości, w związku z tym musieliśmy podejść do tematu bardzo kreatywnie i nieszablonowo. Połączenie ogórków kiszonych z lodami i posypką, okruchy ciastek w brodzie mikołaja i wiele inncyh ciekawych pomysłów wyszło w wyniku naszej współpracy!

Claresa jest marką stworzona z myślą o każdej kobiecie, która chce nie tylko dbać o siebie, ale również i rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie manicure hybrydowego.

W ofercie Claresy znajdują się wysokiej jakości lakiery hybrydowe, które są flagowym produktem marki oraz akcesoria niezbędne do pielęgnacji dłoni i stóp. Paleta barw lakierów hybrydowych to 300 kolorów, dzięki czemu marka Claresa, może poszczycić się jedną z największych gam kolorystycznych w branży.